<<  Firma Profili   >>

 

GNS MUTFAK; Endüstriyel mutfak malzemelerinin üretim ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir.

 

Firmamız; otel, restaurant, lokanta, pastane, hastane, fabrika, okul, üniversite kurum ve kuruluşların endüstriyel mutfak ekipmanları ihtiyaçlarını hem üretmekte, hem de ülkemizin dört bir köşesine pazarlamaktadır.

 

Firma sahibi Musa Güneş, 1991-2011 yılları arasında Empero mutfak, 2011-2014 yılları arasında Alveo mutfak şirketinde, mutfak malzemelerinin üretim şefliği ve imalat müdürlüğü yapmıştır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi ürünü ve en iyi hizmeti sunmayı, müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Üretim ve Pazarlama Halkamızın içinde;

 

Kıyma makinaları, patisserie fırınlar, konveksiyonlu fırınlar, lahmacun ve pide fırınları, hamur yoğurma makinaları, hazırlık tezgahları ile diğer endüstriyel mutfak malzemeleri yer almaktadır.

 

Kaliteli ürün, üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hem de kurumsal fayda sağlamak amacıyla Endüstriyel Mutfak malzemeleri alanında her türlü ihtiyaca cevap veren firmamız,  hedef kitlesine en kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır.

 

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı,  hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

 

Vizyon;

 

Müşteri Memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, kaliteli ürün ve hizmetler sunarken, Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek kalitesini yükseltmek.

Misyon ;

 

Sektördeki isim ve güvenirliğine yakışır kaliteli hizmetleri ile  müşterilerinin taleplerini karşılarken, her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

 
GNS
Endüstriyel Mutfak Malzemeleri